Udruga građana Ganganet organizira “Školu informatike” za djecu i mlade

Pozivamo sve zainteresirane da se prijave na online “Školu informatike” koja će se održavati od 15.09.2020. godine do 20.11.2020. godine prema terminima kako se dogovori s polaznicima, ovisno od broja prijava. Raspored radionica koje će trajati ukupno 18 školskih sati nalazi se u nastavku teksta.

Radionice će se održavati preko platforme udruge Ganganet videokonferencijom na stranicama “Škola informatike” a sve zbog okolnosti vezanih uz pojavu bolesti COVID – 19 uzrokovanu epidemijom virusa SARS-CoV-2 u BiH, a sukladno dostavljenim preporukama Ministarstva zdravstva, Stožera civilne zaštite i Kriznih stožera, organizaciju radionica nismo u mogućnosti drugačije organizirati.

Radionice će se održavati vikendom s početkom u 16 sati. Predviđeno trajanje jedne vikend radionice je oko 120 minuta. Sudjelovanje na radionicama je besplatno. Zainteresirana djeca i mladi se mogu prijaviti za radionice na adresu e-pošte ganganet@ganganet.net. Rok za prijavu je ponedjeljak 11. rujna. U slučaju prijave većeg broja kandidata, prednost će imati oni koji su se ranije prijavili …

 

ŠKOLA INFORMATIKE

RASPORED

Subota 19. rujna 2020.

Uvod u računala i operativne sustave: Instalacija i konfiguriranje operativnog sustava.

 

Subota 26. rujna 2020.

Uvod u programiranje

 

Subota 03. listopada 2020.

Uvod u uredske programske pakete: Pregled i uvod u rad s programom za obradu teksta, tabličnim kalkulatorom te programom za izradu prezentacija.

 

Subota 10. listopada 2020.

Računalne mreže, Internet, e-mail, FTP, mrežne usluge.

 

Subota 14. listopada 2020.

Photoshop

 

Subota 07. studenoga 2020.

Dreamweaver

 

Subota 14. studenoga 2020.

Osnove HTML-a, Osnove CSS-a

 

Veselimo se vašim prijavama!

28/12/2020

0 responses on "Udruga građana Ganganet organizira "Školu informatike" za djecu i mlade"

Leave a Message

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *

Sva prava pridržava © Ganganet  All rights reserved.